Co robić w Polanicy-Zdrój kiedy pogoda nie dopisuje ?

  1. Zwiedzanie lokalnych atrakcji: Polanica-Zdrój i okolice mają wiele interesujących miejsc do odwiedzenia, takich jak pałac Książąt Hohenlohego, Kościół św. Jerzego, Kaplica Czaszek w Kudowie-Zdroju, czy Skalne Miasto w Adrspachu (w Czechach). Możesz poświęcić czas na odkrywanie tych historycznych i kulturalnych miejsc, nawet w deszczowy dzień.
  2. Odwiedzanie muzeów i galerii sztuki: Skorzystaj z okazji, aby odwiedzić muzea i galerie sztuki w Polanicy-Zdroju lub pobliskich miastach. Możesz odkryć fascynującą historię regionu, zobaczyć lokalne dzieła sztuki i poznać kulturę tego obszaru.
  3. Relaks w spa i wellness: Polanica-Zdrój jest znana jako uzdrowisko, więc warto skorzystać z bogatej oferty spa i wellness. Zarezerwuj masaż, zabiegi relaksacyjne, korzystaj z basenów termalnych lub saun, aby zrelaksować się i odprężyć.
  4. Przejażdżka na rowerze lub wycieczka piesza: Jeśli pogoda nie jest zbyt deszczowa, możesz wynająć rower i odkrywać okoliczne tereny na rowerowych trasach. Jeśli wolisz piesze wycieczki, są dostępne piękne szlaki spacerowe, które prowadzą przez okoliczne góry i lasy.
  5. Zajęcia sportowe w hali: Jeśli lubisz aktywność fizyczną, możesz skorzystać z lokalnych hal sportowych, które oferują różne zajęcia, takie jak tenis, squash, siatkówka czy basen. To doskonały sposób na spędzenie czasu w deszczowe dni.
  6. Kawiarnie, restauracje i sklepy: Polanica-Zdrój ma wiele uroczych kawiarni, restauracji i sklepów, w których można spędzić czas, degustując lokalne przysmaki, delektując się kawą lub szukając pamiątek. Możesz spędzić przyjemne chwile w atmosferze wnętrz, które oferują schronienie przed niepogodą.