Samorząd

Home/Samorząd
Samorząd 2017-05-05T11:06:20+00:00

Najlepszy samorząd? Oczywiście „Trójki”!

Pracuje chętnie jak w ulu pszczółki.

Mamy tu wspaniałe opiekunki,

Które nam pomagają, gdy mamy frasunki.

Pani Ania do pracy nas zagania.

Do pani Doroty, gdy mamy kłopoty.

Możemy też liczyć na wsparcie Dyrekcji.

A w samorządzie jest wiele sekcji:

Sekcja dekoratorska szkołę dekoruje,

Na różne okazje gazetki szykuje.

Sekcja organizatorska-do działania gotowa,

Zawsze jest również bardzo pomysłowa.

Sekcja artystyczna jest wprost fantastyczna!

Imprezy szykuje, zawsze bardzo się angażuje.

Są tu również chłopcy, co muzykę puszczają,

W organizacji dyskoteki chętnie pomagają.

A poczet sztandarowy-

Na każdej uroczystości pomagać gotowy.

Jeśli chcesz dołączyć, masz pomysłów wiele,

Nie czekaj, zostań naszym przyjacielem!

Dołączaj do nas czyś Mały, czyś Duży,

z nami praca nigdy się nie dłuży.

Robimy wszystko dla uczniów naszej szkoły.

Chcemy by każdy był tutaj wesoły. ☺

 .

Samorząd Uczniowski 2016/2017

Przewodnicząca: Katarzyna Markowska

Wice-przewodnicząca: Aleksandra Tyszka

Skarbnicy: Wiktoria Ter-Martirosyan, Wiktoria Żebrowska

1. Dominik Dawidowski

2. Mikołaj Dębski

3. Julia Dumała

4. Karol Glinowiecki

5. Jakub Gryko

6. Wiktoria Gumkowska

7. Amelia Jarka

8. Izabela Kamionowska

9.Stanisław Kubeł

10. Gabriela Laska

11. Kinga Lebuda

12. Bruno Mirčevski

13. Mateusz Pęza

14. Igor Rostkowski

15.Antoni Sulej

16. Klaudia Tyszka

17. Adam Wyszkowski

Sekcja dekoratorska

Przewodnicząca: Aleksandra Książek

Wice-przewodnicząca: Olga Dorota Wiszowata

  1. Agata Agaczewska
  2. Marlena Bakuła
  3. Izabela Brzezicka
  4. Natalia Dobrowolska
  5. Magdalena Kadłubowska
  6. Angelika Krupińska
  7. Kamila Kubiczek
  8. Julia Mażewska
  9. Wiktoria Późniewska
  10. Magdalena Rybska
  11. Patrycja Świrska

 

Obsługa sprzętu:

  1. Bartosz Kordowski
  2. Bruno Mirčevski
  3. Mateusz Pęza
  4. Mateusz Świrski

Sztandar:

1. Konrad Godlewski

2. Patrycja Świrska

3. Wiktoria Ter-Martirosyan

4. Wiktoria Żebrowska

5. Wiktoria Gumkowska

6. Dominik Dawidowski