Chochołowskie Termy – Największy kompleks basenów termalnych w Polsce !

W Chochołowskich Termach każdy znajdzie atrakcje dla siebie

Termy w Chochołowie są jednymi z największych w Polsce. W termach znajduje się 30 basenów z 3 tysiącami metrów kwadratowych lustra wody. Noclegi blisko term są często wybierane przez turystów.

Termy oferują gejzery, rwącą rzekę, sztuczną falę, stanowiska do hydromasażu oraz piaszczystą plażę i wodny plac zabaw, basen sportowy. Dla osób, którzy chcą poczuć moc wrażeń czekają zjeżdżalnia z zapadnią oraz dwie zjeżdżalnie pontonowe. A osoby które chcą się zrelaksować tekstylnej kompleks oferuje sauny suche lub Groty Solne.

W Termach znajduje się wydzielona strefa lecznicza, beczki termalne z wodą siarkową oraz z basen z wodą solankowo-jodowaną.

Dzieci zawsze chcą się w niej pobawić, a dorośli szukają relaksu.

Baseny wypełnione są wodą termalną. Znajdziemy tu baseny rekreacyjne na zewnątrz obiektu, basen pływacki z systemem Poseidon, jacuzzi, wewnętrzne place zabaw dla dzieci z rodzinnymi zjeżdżalniami i łaźnią parową, a także kryty basen z wyznaczonymi torami do pływania, zjeżdżalnie pontonowe i zjeżdżalnie z zapadnią.

Chochołowskie Termy to kompleks ponad 30 basenów, beczek wypełnionych wodami termalnymi, które mają właściwości lecznicze i terapeutyczne. Wody w basenach wydobywane są nawet z głębokości prawie 3600 m., które bogate są w mikroskładniki takie jak: wapń, magnez, siarka, a nawet sód.
Termy w Chochołowie posiadają także strefę SPA z bogatą ofertą zabiegów. W ofercie sauna sucha klasyczna, sauna bio z jałowcem, „Góralską Chatę”, saunę na podczerwień oraz przeszkloną saunę fińską z widokiem na Tatry, łaźnie parowe.
Dodatkowo w ofercie także siłownia.


Atrakcje w termach


Rwąca rzeka
Sztuczna fala
Dysze wodne
Bar wodny
Siatka wspinaczkow

Zjeżdżalnie

Zjeżdżalnia pontonowa niebieska, o długości 164 m.
Zjeżdżalnia pontonowa z cebulą zielona, o długości 80 m.
Zjeżdżalnia z zapadnią szara, o długości 74 m. dla fanów ekstremalnych wrażeń (nieczynna w okresie jesienno-zimowym)

Dwa baseny ze stanowiskami do masażu

Siedem małych basenów jacuzzi

Duży basen jacuzzi

Jacuzzi solankowe

Dla dzieci w ofercie znajdziemy plac zabaw w strefie malucha, zjeżdżalnie, brodziki oraz łaźnię.

W ofercie dla dzieci

Strefa Dziecka Dużego

Akwarium
pokój zabaw

plac zabaw z wodnymi atrakcjami i basen Statek

wewnętrzny plac zabaw z brodzikiem dla dzieci