Domki w Zakopanem

Ferie w Zakopanem cieszą się olbrzymią popularnością. Każdego roku do Stolic Tatr przybywa tysiące turystów, którzy pragną wypocząć od codzienności oraz spędzić czas z najbliższymi. Miasto posiada świetną bazę noclegową, często są to noclegi z wyżywieniem. Warto wybrać tą opcję zakwaterowania, gdyż śniadania czy obiad góralskie są bardzo smaczne i bardzo syte

. Bardzo dobrze sprzedają się domki w Zakopanem, zwłaszcza te, które pomieszczą 10-12 osób. Z takiej opcji często korzystają rodziny i grupy przyjaciół. Popularne domki Zakopane zwłaszcza blisko wyciągu aby jak jak najszybciej dostać się na stok. Polecanym obiektem jest Zakopane domki do wynajęcia zapewnia noclegi w centrum Zakopanego i pomieści 8 osób. Jest dwupoziomowy, bardzo dobrze wyposażony, w zmywarkę, piekarnik, kominek, sztućcem naczynia i wszystko co niezbędne. Zakopane noclegi stanowi świetną bazę wypadową na górskie szlaki, pobliskie baseny termalne i wiele liczny atrakcji. Na parterze salon z kominkiem elektrycznym, aneks kuchenny oraz łazienka z prysznicem. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie z balkonami oraz łazienka z prysznicem. Wystrój wnętrza nawiązuje do atmosfery Zakopanego i piękna otaczających go gór, jednak zachowuje nowoczesny charakter.

Goście mają do dyspozycji dwuosobowa sypialnia z łóżkiem małżeńskim, czteroosobowa sypialnia z łóżkiem małżeńskim oraz rozkładaną kanapą, dwuosobowa kanapa w salonie. Niewątpliwym atutem domku jest zamknięta weranda, na której można posiedzieć i porozmawiać, jak również wykorzystać ją również jako przestrzeń do pozostawienia nart czy snowboardu.

Domek w centrum Zakopanego, zaledwie 400 m od Krupówek, a jednocześnie w pobliżu szlaków górskich. Na terenie posesji także parking. Ważnym punktem wycieczki będzie z pewnością skocznia Wielka Krokiew, która zalicza się do niezwykle ciekawych miejsc w Zakopanem. Polskie góry, a zwłaszcza miasto Zakopane pod Tatrami i jego okolice, zachęcają do odwiedzenia ich także dzięki swojej wyjątkowej i niepowtarzalnej kulturze, przejawiającej się w gwarze, charakterystycznym budownictwie, strojach i sposobie bycia. Ze szczytu góry można obejrzeć panoramę Zakopanego i polskich Tatr, jak również Pienin, Podhala, czy Beskidu Żywieckiego.

Punkt widokowy Antałówka znajduje się w centrum Zakopanego. To piękne miejsce, z którego przepięknie widać Tatry. Dużym udogodnieniem dla turystów jest bliskie położenie Zakopanego w stosunku do Tatrzańskiego Parku Narodowego. Spotkanie z lokalną ludową kulturą i sztuką, czy też z historią Zakopanego zapewnia Muzeum Tatrzańskie.