Weekend z dziećmi w Solinie

  1. Kąpiele i plażowanie nad Jeziorem Solińskim: Solina posiada piękne plaże nad Jeziorem Solińskim, gdzie dzieci będą mogły cieszyć się kąpielami i zabawą w wodzie. Możecie również wynająć rowerki wodne lub kajaki i odkrywać uroki jeziora.
  2. Rejs statkiem po Jeziorze Solińskim: Zorganizujcie rejs statkiem po Jeziorze Solińskim i podziwiajcie piękne krajobrazy. Dzieci będą zachwycone możliwością żeglowania po jeziorze i obserwacji przyrody.
  3. Park Linowy Solina Adventure: To świetna atrakcja dla dzieci, które lubią aktywność na świeżym powietrzu. Park linowy oferuje wiele tras linowych, zjazdy na linach, mostki i wiele innych atrakcji. Dzieci będą miały okazję przeżyć prawdziwą przygodę.
  4. Zwiedzanie Elektrowni Wodnej w Solinie: Możecie odwiedzić Elektrownię Wodną w Solinie, gdzie dzieci będą mogły poznać zasady działania elektrowni wodnej oraz dowiedzieć się więcej o produkcji energii elektrycznej.
  5. Wodospad „Zapora”: W pobliżu Soliny znajduje się imponujący wodospad o nazwie „Zapora”. Dzieci będą miały okazję podziwiać piękno natury i obserwować wodospad w pełnej okazałości.
  6. Zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego w Ustrzykach Dolnych: W Ustrzykach Dolnych znajduje się Muzeum Przyrodnicze, które prezentuje bogactwo przyrody Bieszczadów. Dzieci będą miały okazję zobaczyć różne gatunki zwierząt, rośliny i poznać tajemnice bieszczadzkiej przyrody.
  7. Wycieczka do Bieszczadzkiego Parku Narodowego: Jeśli Wasze dzieci są zainteresowane przyrodą, wybierzcie się na wycieczkę do Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Możecie przejść się po jednej z wielu tras spacerowych i obserwować dziką przyrodę Bieszczadów.