Dębki

Dębki

Planując noclegi nad morzem mamy do wyboru szereg miasto i wiosek letniskowych do wyboru. Warto wiedzieć, że woda tutaj jest cieplejsza a częściowe zacienienie zatoczki stanowi doskonałe miejsce wypoczynku. Rodzinny wypoczynek w Dębkach z pewnością będzie udany, dostępne są także gokarty, którymi można poruszać się po miejscowości a na pewno to ucieszy dzieci. Popularne są Dębki noclegi, niewielka miejscowość w powiecie Puckim w gminie Krokowa. Ujście Piaśnicy do morza w Dębkach to znakomite kąpielisko. W Dębkach stoi kilka XIX-wiecznych chałup rybackich. Znajduje się między Karwią a Białogórą. Noclegi w Dębkach słyną z pięknej plaży, jest ona bardzo szeroka, piaszczysta i czysta. Ciekawostką jest również fakt, że w Dębkach znajduje się też plaża nudystów, która cieszy się coraz większą popularnością ma ona prawie 9 km długości. Na miejscu wypożyczymy sprzęt potrzebny do uprawiania różnych sportów wodnych, wypożyczymy sprzęt wodny, plażowy i oczywiście znajdzemy tanie noclegi Dębki. Dodatkową atrakcją są również spływy kajakowe rzeką Piaśnicą. Ta wyjątkowa atrakcja trwa około 2,5 godziny, podczas którego będzie można podziwiać Piaśnicę, jej florę i faunę oraz dziką zwierzynę i ptactwo. Podczas spływu można zobaczyć sarny, łabędzie oraz piękne ryby. Decydując się na Dębki noclegi blisko plaży możesz skorzystać z domków letniskowych, willi czy pensjonatów. Znajdują się tu także wypożyczalnie rowerów, którymi można wybrać się na wycieczkę po miejscowości oraz jej okolicach. Dużo tu ścieżek rowerowych, dobrze wytyczonych, które chętnie wybierają rodziny z dziećmi. Znaną atrakcją w pobliżu Dębki noclegi jest Kompleks Turystyczno – Rekreacyjny Kaszubskie Oko. W kompleksie na odwiedzających czeka dużo atrakcji. Możemy zagrać w ziemne szachy, mini golfa oraz skorzystać z placów zabaw dla dzieci – Statku Piratów i Linowego. Nie brakuje tu urokliwych ścieżek i ciekawego ogrodu botanicznego. Fajną atrakcją jest także nowoczesny kompleks, który służy do obsługi przystani rybackiej, jednocześnie dla turystów udostępniono wieżę widokową. Dodatkową atrakcją jest wieża widokowa, która spełnia też funkcję nawigacyjną. Tu także zjemy świeżą rybę prosto z kutra, kucharze serwują wyśmienite różne gatunki ryb.